Strona główna > Biznes i Ekonomia > Zrób kurs > usługi bhp katowice, jaka firma ?

usługi bhp katowice, jaka firma ?

usługi bhp katowice, jaka firma ?

Gdzie znajdę usługi bhp w Katowicach, albowiem mam kilku pracowników, którym się zbliża termin obycia szkolenia, natomiast nie wiem gdzie tego szukać?

Lalka

Posty: 5

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Yuri20

Posty: 6

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, albowiem ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą wiecej się pojawiam wówczas, kiedy chce tego pracodawca.

Budowlaniec

Posty: 27

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo sporo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Alfonsik5

Posty: 25

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Złoty

Posty: 14

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca zarówno nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, natomiast u mnie nie.

daron64

Posty: 27

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, jakie będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko niesłychanie dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

Różyczka

Posty: 10

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

hubercik67

Posty: 8