Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Zaproszenia ślubne > konsultant ślubny, oferta

konsultant ślubny, oferta

konsultant ślubny, oferta

Cześć. Czy 2-3 tysiące złotych to budżet, w którym znajdzie się profesjonalny DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

alus

Posty: 5

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie znaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Acclaim

Posty: 19

 
Od kilkuset do kilku tysięcy złotych ma szansę kosztować wynajem auta do wesela. Przekonałem się o tym na własnym przykładzie. Koszt zależy m.in. od auta.

Bierny67

Posty: 15

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeżeli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

namok

Posty: 12

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant ślubny, ponieważ uważam, że to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz więcej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, ponieważ przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, które pozostają “do ogarnięcia”.

fidelio

Posty: 19

 
Posiadam namiary na wyśmienitą cukiernię, która wykonuje torty weselne. Wystarczy, że dacie znać na priv, a przekażę Wam adres jej strony internetowej. Dysponują na swoim koncie niesłychanie mnóstwo interesujących realizacji, co możecie zweryfikować we własnym zakresie. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 10