Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Telefony > podsłuch na telefon, poszukuję!

podsłuch na telefon, poszukuję!

podsłuch na telefon, poszukuję!

Witam. Co Państwo sądzicie o podsłuchu na telefon? Czy to droga usługa. Wiem, że to jest prawnie zgodne, jeśli to nasz aparat.

mniszko

Posty: 7

 
Jestem usatysfakcjonowany z tego oprogramowania jako podsłuch w telefonie https://spyphonesoft.pl/. Działa bez zarzutu. Dane przesyłane są na serwer. Można skorzystać też z możliwości przesyłania danych na swój telefon lub na pocztę. Generalnie niezmiernie fajna sprawa. Tyle, iż trzeba mieć w ręce taki telefon, żeby zainstalować oprogramowanie.

m4ddog

Posty: 16

 
W praktyce jest to zupełnie prosta aplikacja. Wejdź na stronę oprogramowania Spyphone i wszystkiego się dowiesz. Nie sądzę, iż ktokolwiek mógłby mieć z nią problem :)

Trener

Posty: 17

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeżeli korzystacie z podsłuchu na telefon, to niezwykle proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

propek1

Posty: 16

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać możliwość na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak rzeczywiście to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z którego naprawdę będziesz korzystać.

Dagmara87

Posty: 12

 
Właśnie dokładnie jest tego za dużo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

beata77

Posty: 19

 
Można korzystać z oprogramowania, które nagrywa rozmowy i otoczenie, przesyła SMS i MMS, śledzi telefon. To tylko początek z listy funkcji, jakie posiada dobry podsłuch na telefon. Poszukaj usługi i zobacz sobie dokładnie, z czym to się je. Ogólnie polecam, jak ktoś jest zmuszony.

Krzysztard

Posty: 21