Spływy kajakowe Roztocze

Spływy kajakowe Roztocze

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

Rico

Posty: 8

 
Jeżeli na spływie po Tanwie będziesz pierwszy raz to wystarczy, że o tym powiesz a zostaniesz poinstruowany na temat wszystkich zasad i tego jak pływać.

Pozycjoner

Posty: 21

 
Jak najbardziej możesz zabrać dziecko na spływ kajakowy po Tanwie. Wystarczy, że weźmiesz kajak dwuosobowy a Twoje dziecko będzie mogło jedynie skupić się na podziwianiu widoków. Twoja pociecha z pewnością nie wypadnie z kajaka jeżeli Ty z niego nie wypadniesz. Możesz być więc w pełni spokojny jeżeli chodzi o jej bezpieczeństwo.

hihihot

Posty: 15

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najbardziej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie ponieważ widoki na tej rzece naprawdę zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

tadziu47

Posty: 20

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

Kowalski

Posty: 19

 
Sam już w wielu przypadkach pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę śliczne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

Gargamel5

Posty: 19

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

1agdb1301

Posty: 17

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast niezwykle proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

BMGMIREK

Posty: 14

 
Spływ kajakowy po Tanwie dla całej rodziny polecam Ci zorganizować poprzez firmę: http://www.splywytanew.pl. Sam z jej usług już sporo razy korzystałem i zdecydowanie polecam Ci jej usługi gdyż są rzeczywiście solidne.

NanoPIK

Posty: 12

 
Wybór miejsca do spływu kajakowego jest oczywiście bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli to Twój pierwszy raz. W takiej sytuacji polecam Ci wybrać rzekę, która jest stosunkowo spokojna ponieważ dzięki temu bez żadnego problemu poznasz wszystkie podstawowe techniki pływania. Następnie stopniowo będziesz mógł przenosić się na trudniejsze spływy.

Januszek

Posty: 26