Strona główna > Biznes i Ekonomia > Mieszkania na sprzedaż > inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, znacie ?

inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, znacie ?

inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, znacie ?

Czy opłaca się kupować apartament w Krakowie albo Zakopanem i później go wynajmować dla przyjeżdżających tam turystów?

Anno Domini

Posty: 1

 
Decydując się na apartament warto wybierać coś, co jest luksusowe i klimatyczne. Dla przykładu w starej kamienicy w Krakowie apartament to będzie strzał w dziesiątkę. Sporo osób właśnie takiego szczególnego miejsca szuka. Dla takich osób cena wynajmu apartamentu nie ma znaczenia, dlatego można sporo na tym zyskać.

Yab

Posty: 9

 
Jeśli ma się gotówkę to jest łatwiej coś znaleźć. Zawsze można negocjować cenę. Można też szybko znaleźć jakąś okazję, bo komuś są potrzebne pieniądze i chce apartament czy mieszkanie sprzedać.

Ptaszek22

Posty: 2

 
Nieruchomości niby mają tanieć, ale to nie jest możliwe. Trzeba zainwestować i trochę poczekać, a to na pewno się zwróci. Jeśli wybieracie mieszkania w Krakowie albo Zakopanem to im bliżej największych atrakcji tym więcej osób będzie chciało tam wynajmować pokoje. Ludzie chcą mieć dzisiaj wszędzie blisko.

numiś45

Posty: 17

 
Trzeba porównać sobie różne oferty zanim cokolwiek kupimy. To poważna i kosztowna inwestycja, dlatego lepiej być ostrożnym i wszystko dokładnie sprawdzać.

alilcjaa

Posty: 8

 
Jeżeli ma się pieniądze i chce się odnaleźć coś interesującego to na pewno propozycja się nam trafi. Należałoby na bieżąco wszystko sprawdzać, a wówczas żadna ciekawa propozycja nam nie umknie i będzie można na tym sporo zarobić pieniędzy.

ja2210

Posty: 19

 
Warto na bieżąco kontaktować się z firmami, które oferują takie apartamenty, bo wtedy o wiele łatwiej coś dla siebie znaleźć.

labuh

Posty: 7

 
Ostatnio wszedłem na stronę internetową https://sequendo.pl/mieszkania-na-sprzedaz i zauważyłem wiele atrakcyjnych nieruchomości w Krakowie na sprzedaż. Jeśli szukacie jakiś nieruchomości to może sobie zajrzyjcie, porównajcie i skontaktujcie się z firmą w tej sprawie?

Lupusx

Posty: 22

 
Znajomy ma kilka apartamentów w Zakopanem i praktycznie cały czas ma pełne obłożenie. Jeśli nie będzie już chciał wynajmować takich apartamentów to na spokojnie je sprzeda. Klienci na takie apartamenty zawsze się znajdą, dlatego jest to opłacalna inwestycja.

deruner56

Posty: 18