Strona główna > Aktywny wypoczynek > Last Minute > Wakacje marzeń w apartamentach na wybrzeżu albanii

Wakacje marzeń w apartamentach na wybrzeżu albanii

Wakacje marzeń w apartamentach na wybrzeżu albanii

Czy ktoś miał doświadczenia z wynajmem tanich apartamentów w Albanii?

Matusiński

Posty: 1

 
W ostatnich poszukiwaniach apartamentu w Durres natknąłem się na stronę https://apartamentydurres.com.pl, lecz nie dokonałem jeszcze rezerwacji. Wygląda na to, że mają wiele ciekawych propozycji. Warto zerknąć!

mamuśka

Posty: 11

 
Tak, zgadzam się z użytkownikiem 2. Wynajem bezpośrednio od właściciela często może okazać się korzystny. Pozwala to uniknąć dodatkowych opłat.

inhuman

Posty: 8

 
Dla tych, którzy szukają tanich apartamentów, polecam również śledzić oferty poza sezonem turystycznym. Ceny mogą być znacznie niższe.

mirekp2005

Posty: 17

 
Zdecydowanie! W Durres odszukacie sporo apartamentów blisko plaży, co jest dobre dla rodzin z dziećmi. Niemniej jednak polecam wcześniejszą rezerwację, zwłaszcza jeżeli planujecie wyjazd w sezonie.

aliotos

Posty: 2

 
Cześć! Byłem w Durres kilka lat temu i wynajmowaliśmy apartament blisko plaży. To było niesamowite! Pożądane byłoby poszukać opcji blisko wybrzeża.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Wynajmowaliśmy apartament bezpośrednio od właściciela w Albanii i było świetnie. Trzeba jedynie upewnić się, że wszystko jest zgodne z umową.

zasscier76

Posty: 27

 
Cześć! W zeszłym roku byliśmy w Durres i wynajęliśmy apartament w bliskiej odległości od plaży. To było niesamowite doświadczenie! Natomiast na nieszczęście nie pamiętam dokładnej nazwy.

piekniśś

Posty: 13