Muzeum dla dzieci Kołobrzeg

Muzeum dla dzieci Kołobrzeg

Witam. Jeśli polecacie jakieś ciekawe atrakcje dla szkół w Kołobrzegu to czekam na informacje. Uczestnictwo w grupie. Dziękuję.

AlllB

Posty: 15

 
U nas też podobnie:) Jako atrakcja dla dzieci w Kołobrzegu to ekstra miejsce. Legendy o rybakach są tu przekazane dzieciom w bardzo oryginalny sposób, mogą dotykać eksponaty, a nawet poczuć wiatr we włosach. Trójwymiarowe muzeum jest na poziomie.

KKkurol

Posty: 18

 
Polecam gorąco!!!!!! Jak szukacie świetnych atrakcji w Kołobrzegu, to tutaj http://muzeum6d.pl na pewno je znajdziecie. Trójwymiarowe muzeum – ekstra pomysł.

kluberst

Posty: 15

 
To całkiem inne rejsy w Kołobrzegu niż można sobie wyobrazić:) Na nas wszystko zrobiło wrażenie. To całkiem inne przedstawienie historii niż w tradycyjnej formie muzealnych wystaw. Tego jeszcze nigdzie było, polecamy:)

Laleczka

Posty: 19

 
Nie tyle dumny, co zapraszać wszystkich. Moje dzieci ciągną mnie znowu do tego muzeum w Kołobrzegu i nie da się im odmówić. Będę musiała znowu się tam wybrać, będziemy też w Poznaniu, tam też jest podobne muzeum.

Mnicho56

Posty: 20

 
Komu jak komu, ale wypad do muzeum w Kołobrzegu tego 6D spodobał się najbardziej moim maluchom. Nic tu nie można zarzucić temu miejscu. Wrażeń pełna fura i oczywiście oryginalne przedstawienie tematu na miarę naszych czasów.

dobryjoy

Posty: 18

 
No nam też spodobał się efekt z zapachami bryzą morską i jabłkami, lecz jeżeli chodzi o malowidła na ścianach to robią wrażenie. Takich muzeów w Kołobrzegu winno powstać więcej:) Może jeszcze coś wymyślą.

NanoPIK

Posty: 12

 
Niecodzienne miejsce, pełne magii i wszystko w nim jest inne niż w zwykłym muzeum w Kołobrzegu. Nam niezmiernie się podobało, szczególnie zapach bryzy morskiej i jabłuszek w rybackiej chacie.

Hymnny4

Posty: 12

 
Jako szkoła wybraliśmy właśnie to muzeum dla dzieci w Kołobrzegu. Niezwykle dobrze zrobiliśmy, bowiem dzieciaki do obecnie wspominają o tym wyjeździe. Jeszcze nigdy nie był w takim miejscu:)

VamnHopeHom

Posty: 15