fotograf na wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

fotograf na wesele w Zielonej Górze, znacie kogoś?

Potrzebuje fotografa na ślub w Zielonej Górze, który odbędzie się za jedenaście miesięcy. Polecacie kogoś, kto jest w tym dobry?

Rico

Posty: 1

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne fotografie. Najlepiej jest to sobie zbadać w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas właściwa czy nie.

sara22

Posty: 13

 
Obecnie jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było świetnym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, wobec tego raduję się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś niezwykle interesujących miejscach. To lepiej wygląda.

Nowa

Posty: 6

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który niesłychanie dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę odszukacie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje inne fotografie włącznie ze ślubami i weselami.

sztandar

Posty: 28

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

warter88

Posty: 9

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi wykonać.

Radziu

Posty: 10

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

enriquess

Posty: 28

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bowiem ma w tym niesłychanie olbrzymie doświadczenie. To osoba obyta w robieniu fotografii, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

TomekK

Posty: 15

 
Jeśli chce się zaoszczędzić to albo bierze się taniego fotografa ślubnego z Zielonej Góry albo zdjęcia robi się we własnym zakresie. Jest to zawsze jakaś opcja dla nas.

pawel253

Posty: 16

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

Wacław

Posty: 5