polisa turystyczna, polecicie ?

polisa turystyczna, polecicie ?

Wymaga tanie ubezpieczenie na wyjazd, ale nie wiem, co wybrać? Chodzi o to żeby umowa była korzystna dla mnie. Im wiecej pieniędzy będzie na leczenie tym niezwyklej będę się komfortowy czuł. Kogo polecacie?

Fajaaa

Posty: 3

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Radziu

Posty: 7

 
Jeździmy od wielu lat poza granice kraju. Zawsze mamy ubezpieczenie wyjazdu, bo inaczej się nie ruszamy. Koszty są bardzo niskie, a jeśli wybierze się dobrą firmę, która pośredniczy w szukaniu to wychodzi jeszcze taniej. Gdyby to kosztowało tysiące złotych to rozumiem oszczędności, ale dziesiątki złotych? To nie ma sensu.

suderuss3

Posty: 6

 
Jeśli jedziemy gdzieś blisko jak Niemcy czy Czechy to raczej ubezpieczenia się nie bierze, ale jeśli lecimy do Grecji czy jeszcze dalej to zawsze je wykupujmy.

krzysioo0

Posty: 3

 
Najkorzystniejsze i najlepsze ubezpieczenia turystyczne odszukamy na http://ubezpieczeniaturystyczne.online/ubezpieczenie-na-wyjazd-zagraniczny/. Mamy tutaj firmę, która zadba o to abyśmy dostali najlepsze oferty.

benia

Posty: 6

 
Mnie zawsze dziwi, że ludzie mają na wakacje kilka tysięcy na osobę, ale już na ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny nie. Można ryzykować, ale to ryzyko jest bardzo kosztowne. Jedna wizyta w szpitalu i tysiąc euro poszło i to w optymistycznym wariancie.

drusert

Posty: 10

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, ale zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

labuh

Posty: 10