Usuwanie cellulitu, gdzie się udać?

Usuwanie cellulitu, gdzie się udać?

Zależy mi na znalezieniu profesjonalnego gabinetu z ofertą usuwania blizn w Rzeszowie. Tylko sprawdzone przez was gabinety.

Specjalista

Posty: 10

 
Nie do końca byłam przekonana co do tego rodzaju zabiegów, natomiast po tym jak udałam się na endermologię w rzeszowie i zobaczyłam, co tak rzeczywiście straciłam przez lata braku pewności, mam dług wobec innych. Polecam, bowiem moja skóra w końcu zaczęła wyglądać po dwóch ciążach tak, jakbym w nich nie chodziła :) Mogę podesłać na priv zdjęcia, same ocenicie.

mamamaryja

Posty: 17

 
Sama martwię się o swoje blizny. Wiem, że takie zabiegi są skuteczne, ale nie bardzo mam jak na razie fundusze na coś takiego ekstra. Wiem, że laser frakcyjny nie ma sobie równych. Jednak muszę jeszcze trochę poczekać, żeby w końcu skorzystać z jego dobroczynnej mocy :)

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeżeli zależy wam na profesjonalnych i bezpiecznych zabiegach odmładzających skórę, to polecam laser frakcyjny. Tutaj z powodzeniem można korzystać z każdego zabiegu, bo to sprawdzony gabinet http://www.pracowniawdzieku.pl/laser1.htm. Też długo szukałam porządnej kosmetyczki, wobec tego wiem, co to oznacza nie wiedzieć, gdzie się udać. To miejsce szczerze polecam.

Kruk

Posty: 10

 
Uważam z własnego doświadczenia, że my panie za rzadko korzystamy z takich jakościowych zabiegów. Dlatego co niektóre z nas podchodzą do nich jak do jeża :) Nie tak dawno przekonałam się o skuteczności mezoterapii ampułkami. Świetna sprawa. Nie wyobrażam sobie tylko domowych sposobów.

jacor

Posty: 19

 
Po ciąży owszem mogą stać się okropne i też takie właśnie mam na brzuchu i udach. Podobno działanie lasera frakcyjnego potrafi zrobić niemałe wrażenie ;) Mąż mówi, że marudzę i on akurat nie widzi żadnego problemu, ale mnie cholernie przeszkadzają rozstępy. Zdobędę się i podejmę w końcu decyzję o ich usunięciu profesjonalną metodą w gabinecie.

drillmod

Posty: 29

 
Znakomicie, że można gdzieś wyrazić swoją opinię, bo bardzo cenię sobie opiekę kosmetyczną tego salonu kosmetycznego w Rzeszowie, na którego tu temat:) ceny nie są aż tak wysokie, za to wysoka jest jakość. Polecam wszystkim przedstawicielkom płci pięknej.

dermu34

Posty: 13