Lakier UV

Lakier UV

Siemka. Z tego co wiem, to wizytówki kaszerowane sklejane są za pomocą specjalnych pras. Obawiam się jednak, że pod wpływem temperatury warstwy się rozejdą...

Franuś

Posty: 14

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest doskonalszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

ZPL33

Posty: 21

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, iż druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Misio

Posty: 18

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

Strzała

Posty: 18

 
Zdecydowanie polecam druk wizytówek przez firmę http://lakieruv.noweczytanie.net.pl dysponują oni bowiem wysokiej jakości sprzętem i mają dużo doświadczenia.

urszulla

Posty: 13

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Dziś kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu poprzez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Mr Frog

Posty: 19