Dostawa pizzy Ostrowiec, gdzie zamawiacie?

Dostawa pizzy Ostrowiec, gdzie zamawiacie?

Hej, w jakiej pizzerii w Ostrowcu zamawiacie pizzę do domu? Skąd smakuje wam najbardziej. Muszę zmienić chyba swój lokal, któremu nie chcę tu robić antyreklamy.

Julian

Posty: 14

 
Takiej dobrej pizzy jak tutaj w Ostrowcu, nigdzie nie uświadczysz. Możesz przyjść z dzieciakami i smacznie sobie pojedzą. Moje zawsze zadowolone, gdy ruszamy na podbój pizzerii.

Różyczka

Posty: 19

 
W takim układzie mam nadzieję, że dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Anielkka

Posty: 15

 
A tutaj macie kochani najszybszą dostawę pizzy w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Gdy wam się po prostu zachce zasmakować porządnej pizzy z dobrym ciastem, nie szukajcie gdzie indziej. Tu macie szeroki wybór i zawsze niskie ceny. Wiem, bo sama korzystam.

Fruuu56

Posty: 18

 
Nie bardzo orientuję się, jak sprawa wygląda z dostawą pizzy w Ostrowcu, bo wolę iść do lokalu, żeby zjeść coś ciepłego niż narzekać na forum. Pozdrawiam.

Boss

Posty: 14

 
Osobiście wolę pójść na miejsce i zjeść dobrą pizzę. Albowiem jeśli chodzi o dostawę pizzy w Ostrowcu, jak sądzę też i w innych miastach bywa rożnie. Raz trafi Ci się prędko i cieplutko, drugim razem będziesz mieć powody do narzekania. A nieraz pewnych spraw po prostu nie da się przeskoczyć.

Duzyyy45

Posty: 14

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, że to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bo mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to naprawdę jestem pod wrażeniem.

Klarka

Posty: 24

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Powinno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie rzeczywiście dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

luluś45

Posty: 15

 
Weszłam na ich stronkę, na zdjęciach pizza wygląda ok:) Ostrowiec górą. Winno powstawać coraz więcej takich pubów, gdzie faktycznie dbają o recepturę przygotowywania, a nie karmią nas jakimiś sztucznościami. Szczerze powiem, że zgłodniałam.

wieśka44

Posty: 13

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

ZERO-00

Posty: 20