Dostawa warzyw ekologicznych do domu

Dostawa warzyw ekologicznych do domu

Hejka.
Szukam sprawdzonego dostawcy, który będzie w stanie zaoferować mi ekologiczne owoce w Krakowie.

Znacie takiego?

Gumis

Posty: 20

 
Na jaką zdrową żywność w Krakowie możesz się zdecydować?

Najłatwiej zacząć jeść zdrowe owoce oraz warzywa, a później stopniowo zamieniać różne produkty na ich zdrowsze odpowiedniki. Eliminując niezdrowe i drogie produkty możemy zamknąć się tylko w nieco wyższym koszcie :)

emsoN

Posty: 30

 
Przez długi czas interesowało mnie ekologiczne jedzenie w Krakowie, ale nie potrafiłem zmobilizować się, aby swoje zainteresowanie zamienić w czyny, a więc naprawdę jeść zdrowo.

Dopiero niedawno narzeczona zaprowadziła mnie do sklepu z takim asortymentem. Co mnie zaskoczyło? Bardzo wysokie ceny produktów, ale wygląda na to, że zdrowe odżywianie po prostu kosztuje.

Programista

Posty: 15

 
Z mojej perspektywy nie ma problemu z dostępnością zdrowej żywności w Krakowie.

Osobiście korzystam z usług http://www.paczkajakuba.pl, gdzie zamawiam potrzebne mi produkty ekologiczne. Bardzo często decyduję się na zamówienie całej paczki zdrowej żywności. Mogę Wam polecić, bo żywność szybko trafia do mojego domu :)

Asiunia4

Posty: 16

 
Zdecydowanie nie miałam przekonania do tego, co mogą zaoferować mi produkty ekologiczne w Krakowie, ale prędko się do nich przekonałam. Początkowo było trudno zrezygnować z dotychczasowych potraw i ich smaku, a w następnej kolejności przyzwyczaić się do innych, ale z upływem czasu było coraz lepiej.

czlowiek488

Posty: 16

 
Nie wiem czemu, ktokolwiek z Was narzeka na dostępność produktów ekologicznych w Krakowie. Osobiście znalazłem kilkadziesiąt sklepów z taką żywnością, kilka targowisk z warzywami oraz owocami, a także różne stoiska w większych sklepach, które raczej nie zdają egzaminu, bo wybór w takich punktach jest mocno ograniczony.

Demi45P

Posty: 15