Sadzonki krzewów

Sadzonki krzewów

Witam, gdzie kupiliście i jesteście zadowoleni z sadzonek jagody kamczackiej. Podobno jest wiele odmian. Którą polecacie?

dyduch34

Posty: 11

 
Mają świetne odmiany sadzonek krzewów ozdobnych. Nawet bardzo oryginalnych okazów. Swoją drogą moje posadziłam w ogrodzie już w tamtym roku i zobaczymy co będzie z nich w sezonie. Kupiłam mrozoodporne odmiany, podobno są bardzo wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne, czas pokaże :) Pozdrawiam.

Facio

Posty: 7

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem nabycie właśnie od producenta i to całkiem różne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na faktycznie choince z klasą.

Seba123

Posty: 17

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

ireczuś34

Posty: 15

 
Osobiście polecam tego producenta http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_choinka_na_swieta.php. Masz tu jak w banku wypasioną żywą choinkę na święta. Pozdrawiam.

Trener

Posty: 18

 
No takie możliwości są. Już od kilku lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę złotych mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć trochę pracy, ale mnie sprawia to satysfakcję. Polecam działać:)

borek149

Posty: 11

 
Ja już jestem po zakupach. Mam nadzieję, że będzie ok. W końcu zdecydowaliśmy się z żoną na sadzonki jagody kamczackiej, borówka już rośnie i owoce są bardzo smaczne, więc pewnie i jagoda się przyjmie. Żona zna się na rzeczy, więc nie będzie żadnych problemów.

Lupusx

Posty: 9