Znacie sklep online z zestawami Arduino ?

Znacie sklep online z zestawami Arduino ?

Cześć. Jaki sklep Arduino moglibyście polecić z własnego doświadczenia? Zależy mi na szybkiej wysyłce.

czerusek

Posty: 14

 
Sklepów z Arduino znam niesłychanie mnóstwo, które oferują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, iż z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie istotnie rozwinąć swoje umiejętności.

Budowlaniec

Posty: 27

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

kliwn45

Posty: 13

 
Nie wydaje mi się, abyście byli rozczarowani, gdy dokonacie kupna Arduino mega. To akurat płytka deweloperska, jaka powinna być w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Wykorzystuje ona dający dość duże szanse mikrokontroler ATmega2560. Jego kompatybilność stoi na wysokim poziomie, co sam doceniłem.

Dziadek

Posty: 21

 
Wśród płytek deweloperskich moim zdaniem zdecydowanie najlepsza jest Arduino Mega. Miałem z nią do czynienia w wielu przypadkach i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się nią zawieść. Swój kupowanie realizowałem w tym sklepie: http://abc-rc.pl/Arduino. Bardzo dobry poziom obsługi klienta, odpowiadają wyczerpująco na wszystkie pytania. 100% satysfakcji. Jeszcze do nich wrócę :)

89ostry89

Posty: 18

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 zł.

Składał się on z niesamowicie ogromnej liczby elementów, jakie postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, bowiem odkryłem bardzo ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

tadziu47

Posty: 20

 
Wybierając sklep z Arduino i różnymi modułami warto zwrócić uwagę, aby nie wcisnęli Wam byle czego. Polecam pokazać jakiemuś bardziej doświadczonemu koledze, z jakiego sklepu internetowego chcecie korzystać i co kupić. Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

mamarek

Posty: 23

 
Dla mnie absolutnym numerem jeden jest moduł z mikrokontrolerem AVR ATmega328, czyli Arduino UNO. Odpowiada mi liczba jego wejść oraz wyjść cyfrowych, ilość kanałów PWM, obecność wejść analogowych. Ponadto zaletą są także rozmaite interfejsy komunikacyjne i cena, która nie przekracza 100 zł.

fuey

Posty: 18

 
Przyznam szczerze, że podłączenie wyświetlacza Arduino LCD nie sprawiło mi większego problemu.

Także jego wybór okazał się mniej skomplikowany niż to sobie wyobrażałem. Akurat ja miałem do wyboru wyświetlacze, które charakteryzowały się zielonym lub niebieskim podświetleniem. Na ich ekranie cyfry wyświetlały się w czarnym lub białym kolorze. Ich wybór to prosta sprawa.

zasscier76

Posty: 22

 
Dzięki Wam dostałem informacje, że Arduino mega będzie dla mnie znakomitą oferta, której nabycie już w sumie zrealizowałem (złożyłem zamówienie). Wydaje mi się, że na tym forum dyskusyjnym sporo praktycznych porad mogą zdobyć początkujący.

Dzięki za Wasze rady, bo na pewno ułatwiły mi początek przygody z Arduino.

Demi45P

Posty: 15