Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Gruamer

Posty: 5

 
Praktycznie zawsze jakieś rabaty dostaję na sprzęt sportowy, jak obiecam, że wystawię solidną recenzję. Warto porozmawiać, co się u kogo najlepiej sprzedaje i tak podejmować decyzje.

Wariat

Posty: 9

 
Jak jesteś już bardziej zaawansowany to możesz sobie dobrać poręcze. Bardzo stabilne robią whttps://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Porecze-treningowe-131.html i jestem z nich bardzo zadowolony. Udało mi się wyrwać typowo crossfitowe za niecałe 100 złotych. Robię głębokie ćwiczenia na brzuch, trochę gimnastyki. Staram się stabilizować sylwetkę, a to wszystko w warunkach domowych. U mnie na razie 2 lata treningu, ale idę cały czas do przodu.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Jak ogarniasz kalistenikę to obowiązkowo kamizelka treningowa, tylko zmierz na początku i zapytaj o ewentualny zwrot, bo nie zawsze człowiek się z niej dobrze czuje.

Czarek

Posty: 3

 
Do piwnicy najlepiej się przenieść, jak masz większą. Już słyszałem, że u mnie w okolicy działa kilka takich amatorskich siłowni i nawet się zrzucają wspólnie na nowy sprzęt. Zależy, jakie masz podejście.

Julian

Posty: 10

 
Zawsze mi mówili, żeby zmieniać plan treningowy raz na jakiś czas, żeby nie wejść w stagnację, więc ćwiczenia w warunkach domowych bardzo w tym pomagają.

jesika

Posty: 10

 
Wiesz, jak budujesz konkret sylwetkę to musisz ćwiczyć codziennie. Trening i dieta oczywiście. Więc zaplanowanie treningu w domowych warunkach to niezbędnik zawodowca, krótko mówiąc.

rz3zn!k

Posty: 9